New York
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New York

What would you do if you go for a while in New York?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aw..why I'm here?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Saki.

Saki.


Mesaje : 88
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : In hell.

Aw..why I'm here? Empty
MesajSubiect: Aw..why I'm here?   Aw..why I'm here? Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 3:12 pm

Intră pe teren buimacă, fiind trimisă de un profesor.
"Eh, eh, sport?" gândi privind în jurul său, observând terenul de basket în apropiere şi fotbal în altă direcţie.
-Ce caut eu aici? se întrebă, ferindu-se de o minge ce era pe punctul de a o lovi.
-Nu vreau să fiu ţintă, şopti, luând mingea în mâini.
Sus In jos
Kimiko

Kimiko


Mesaje : 48
Data de inscriere : 14/05/2010

Aw..why I'm here? Empty
MesajSubiect: Re: Aw..why I'm here?   Aw..why I'm here? Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 3:16 pm

Eram in mijlocul terenului de fotbal cu o pereche de pantaloni scurti si mulati cu un tricou decoltat desupra buricului si o pereche de adidasi in picioare,stateam cu mingea sub picior asteptand sa inceapa ora.
Sus In jos
Saki.

Saki.


Mesaje : 88
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : In hell.

Aw..why I'm here? Empty
MesajSubiect: Re: Aw..why I'm here?   Aw..why I'm here? Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 3:18 pm

"Hm, ies oare vie?" începu să se întrebe, auzind strigăte pentru a returna mingea "confiscată".
-Ah da, corect, murmură, lovind-o cu putere, reuşind să o dea exact unde trebuie.
Sus In jos
Kimiko

Kimiko


Mesaje : 48
Data de inscriere : 14/05/2010

Aw..why I'm here? Empty
MesajSubiect: Re: Aw..why I'm here?   Aw..why I'm here? Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 3:20 pm

Am inceput sa fac putina incalzire apoi am facut roata pe spate cu mingea intre pciioare si am aruncat mingea in sus dand cu piciorul in ea direct in poarta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aw..why I'm here? Empty
MesajSubiect: Re: Aw..why I'm here?   Aw..why I'm here? Icon_minitime

Sus In jos
 
Aw..why I'm here?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New York :: Columbia University :: ●Terenul de sport-
Mergi direct la: