New York
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New York

What would you do if you go for a while in New York?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Secret place

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Secret place   Secret place Icon_minitimeSam Mai 15, 2010 12:13 pm

Cand baiatul deschise ochii, cateva raze de soare incepusera sa si intre printre jaluzelele trase..Se ridica din pat si se indrepta spre bucatarie pentru a-si face o cafea.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeSam Mai 15, 2010 12:51 pm

Ma plimbam batand mingea de basket in pamant pe holuri.Mam oprit plictisita in fata unei usi si am batut de cateva ori.
Sus In jos
Rain Lee.❤

Rain Lee.❤


Mesaje : 6
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeSam Mai 15, 2010 1:04 pm

Verifică cât e ora şi tocmai primise un mesaj că Dieya s-a mutat în hotelul unde locuieşte ea.Ehh,de ce să nu-l streseze puţin?Află numărul camerei şi se duse în faţa apartamentului lui.Zări o fată,salutând-o din priviri,apoi apăsă pe clanţă.
-Sorosulee!!Vezi că-ţi veni prietena,mă,începu ea să ţipe.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeSam Mai 15, 2010 2:39 pm

-Ah,buna,eu sunt Yuki.iam spus pe un ton copilaresc fetei
Sus In jos
Rain Lee.❤

Rain Lee.❤


Mesaje : 6
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 5:15 am

-Heii!Sunt Rain,încântată.îi zâmbi fetei.
-Sorosulee!!Vino şi deschide uşa dacă nu vrei să ţi-o sparg,mă!
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 6:32 am

Am inceput sa rad.
-Pai poate nu e acasa,oriucm incantata de cunostinta Rain'chan
Sus In jos
Rain Lee.❤

Rain Lee.❤


Mesaje : 6
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 6:36 am

-Este.Da-i cam surd.Cine ştie ce face acum...doarme,ori se joacă pe consolă.Să vezi ce scandal îi fac.începu să râdă.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 7:01 am

-Intai,linistestete,respira adanc,inspira si apoi incearca sa eliberezi tot stresul.am spus razand realizand ca suna ciudat ceea ec spusesem.
Sus In jos
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 1:30 am

Isi pregati cafeaua si iesi din bucatarie cand auzii tipetele si zgomotele care veneau de la usa lui. Se indrepta spre usa cu cana de cafea in mana si o deschize..
-Buna! Scuze ca v-am facut sa astepptati! spuse baiatul catre cele doua fete, dupa carelua o gura de cafea.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 5:33 am

-Nu e nimic,eu am rabdare,dar nu pot spune asta si despre Rain >.<
Sus In jos
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 11:51 am

Incepu sa rada si ii dadu dreptate fetei.
-Rabdarea nu este punctul ei forte!Umm...intrati! spuse baiatului facandu-le loc sa intre.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 12:26 am

-Arigato!Apropo eu sunt Yuki.am spus zambind,intrand in camera baiatului.
Sus In jos
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 1:14 am

Inchise usa in urma fetei.
-Incantat Yuki.Eu sunt Dieya, dar prietenii imi spun Soros! Ia lua...si...sczue derordinea, nu m-am trezit de foarte mult timp.Spuse baiatul zambind imi timp ce se uita prin camera.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 8:17 am

-Eh,nici la mine nu este mai curat.am spus asezanduma incet cu mainile pe genuchi,pe canapea,tragand din cand in cand de fusta cea scurta de blugi.
-Si cati ani ai?
Sus In jos
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:50 am

Se aseza in fata fetei pe un scaun, lasandu-si cana de cafea pe masa.
-Umm...20! Tu? intreba studiind-o din priviri.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:28 pm

-Pai nu ma pot abtine trebuie sa te las sa ghicesti,mereu fac asa,deci ghici ciuperca intr'un picior,cei?lam intrebat razand incet
Sus In jos
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 12:24 am

Am inceput sa rad apoi am mai luat o gura de cafea in timp ce o studiam pe fata.
-Umm..poi nu iti dau mai mult de 18-19.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 15
Data de inscriere : 14/05/2010

Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 5:13 pm

-Pai mai mult nu poti,dar daca scazi e mai bine.iam spus razand incet.
-Glumeam am 18 si sunt mai mica,nu e drept.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Secret place Empty
MesajSubiect: Re: Secret place   Secret place Icon_minitime

Sus In jos
 
Secret place
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New York :: Hotel :: ●Camere-
Mergi direct la: