New York
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New York

What would you do if you go for a while in New York?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just fantasy. XD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Aki Kimura.

Aki Kimura.


Mesaje : 148
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nicăieri şi oriunde.

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 9:46 am

Căscă slab întinzându-se leneş , apropiindu-se de chitară luând-o în mână apoi aşezându-se jos pe covor începând să fredoneze ceva , apoi să îşi mişte pana pe corzile chitării scoţând sunete frumoase.
Sus In jos
Leah Parker

Leah Parker


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nowhere

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:23 am

Știu că era dimineață și nu, nu îmi pasă dacă trezesc oameni. Adică, stai puțin, e 11 deja. Razele soarelui s-au strecurat ușor și în NY și am trecut pe lângă un bloc mare. Mi-am dat cămașa jos și am constatat că mai am doar un maieu. Ok, asta rezultă că e foarte cald. Și mi-e sete. Am intrat în bloc și nu am putut să nu mă lipesc de unul dintre pereții reci ai parterului, bătând cu ocazia asta la prima ușă.
Sus In jos
Aki Kimura.

Aki Kimura.


Mesaje : 148
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nicăieri şi oriunde.

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:41 am

Auzi bătăile în uşă provocate de tânără , se oprii din cântat şi lăsă chitara undeva pe pat , băgându-şi pana în buzunar , se ridică şi merse la fel de leneş ca şi mai devreme spre uşă. O deschise şi o privi pe fata ce ciocăni. Zâmbi cald.
Sus In jos
Leah Parker

Leah Parker


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nowhere

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 10:47 am

Am mototolit cămașa și am ascuns-o la spate, ținând-o strâns cu ambele mâini.
-Știi, afară e cam cald, mult prea cald. Nu mă găzduiești la tine până se mai răcorește afară? Și bună dimineața.
Sus In jos
Aki Kimura.

Aki Kimura.


Mesaje : 148
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nicăieri şi oriunde.

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:01 am

-Bună dimineaţa şi ţie. şopti privind-o.
-Eh , neh , cum doreşti. murmură dând din umeri , continuând să aibă pe faţă un zâmbet ştrengar , făcându-i loc să intre în camera lui.
Sus In jos
Leah Parker

Leah Parker


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nowhere

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:14 am

Am zâmbit și am intrat în apartament. Nu am putut să nu admir zâmbetul băiatului și m-am uitat efectiv pe pereți.
-Șiii... eu sunt Leah. Sau Le, Ah, Lu.
Sus In jos
Aki Kimura.

Aki Kimura.


Mesaje : 148
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nicăieri şi oriunde.

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:18 am

-Frumos nume! zâmbi copilăreşte închizând uşa.
-Neh , eu sunt Aki. Simplu , Aki.
-I-a un loc Leah . murmură pronunţând întreg numele căci îi plăcea.
Sus In jos
Leah Parker

Leah Parker


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nowhere

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 11:19 am

Am dat ușor din cap și m-am așezat pe o canapea, luând cămașa mototolită de la spate și ținând-o încă strâns, am adus-o în față. Nu am trecut cu vederea prea ușor că are o chitară și am inspirat adânc.
-Cânți la chitară?
Sus In jos
Aki Kimura.

Aki Kimura.


Mesaje : 148
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nicăieri şi oriunde.

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 12:58 pm

-Eh.Cam da. zâmbi slab ducându-şi o mână la ceafă prostindu-se puţin.
-Vrei să bei ceva , totuşi?
Sus In jos
Leah Parker

Leah Parker


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nowhere

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 1:45 pm

-Drăguț. Dacă ai apă, mi-e foarte cald, știi?
Sus In jos
Aki Kimura.

Aki Kimura.


Mesaje : 148
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Nicăieri şi oriunde.

Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 1:50 pm

-Yep , am. Rece , rece. zâmbi ducându-se în bucătărie punând într-un pahar incolor apă apoi două cuburi de gheaţă.
-Aşa e bine? o întrebă punând paharul pe măsuţa din faţa ei , devenind ceva mai serios.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just fantasy. XD Empty
MesajSubiect: Re: Just fantasy. XD   Just fantasy. XD Icon_minitime

Sus In jos
 
Just fantasy. XD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New York :: Hotel :: ●Camere-
Mergi direct la: